Who Wins
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Temný les~

4 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Temný les~ - Page 3 Empty Re: Temný les~

Post by Sebastien Davello Tue Apr 03, 2018 3:47 pm

"Dělá se ti špatně ze slova trojka, nebo z představy, že bys se mnou měla něco zase mít?" Provokoval jsem ji s úsměvem. Byla opilá, nebál jsem se toho, že bych ji nějak urazil. Pravděpodobně si zase nic nebude pamatovat. Jak už jsem řekl, já už byl tak trochu v náladě, takže já neměl naprosto žádné zábrany v mluvení. Čekal jsem kdy začnu totálně blábolit. Možná už se ale stalo.
"Nenastydnete mi ani jedna." Vypíchl jsem a trochu jsem se na ni usmál. Po láhvi jsem vyjímečně nesáhl, jen jsem seděl a spokojeně sledoval strop. Její slova mi vybavila to, jak jsme se poznali. V tu chvíli mi cukly koutky. "Za dva týdny.." Odpověděl jsem jí a koukl po ní. "Co si zopakovat první setkání." Zakřenil jsem se na ni s lehce vyčítavým pohledem, a pak zase položil hlavu. Zajímalo mě, co řekne. Hádal jsem, že by v mojí roli raději viděla Reily než mě. A pravděpodobně by to neskončilo útěkem, ale úmrtím hned první den. Musel jsem si to trochu přehrát v hlavě. "Měl jsem obojek s ostny.." Zamumlal jsem zamyšleně, spíše pro sebe. Asi přišla moje chvíle blábolení. Ajaj..snad si nepustím hubu na špacír pře Rei..
Sebastien Davello
Sebastien Davello

Posts : 30
Join date : 2017-01-21

Back to top Go down

Temný les~ - Page 3 Empty Re: Temný les~

Post by Elissa Wayl Tue Apr 03, 2018 9:28 pm

Nad jeho otázkou jsem se uchechtla. "Bohužel, ani jedno. Dělá se mi špatně z představy, že bych se s ní o tebe měla v tu chvíli dělit." Mrkla jsem na něho, ale stejně jako on jsem se furt, lehce pobaveně usmívala. Po chvilince tichu povídal, že mu prý nenastydneme ani jedna. V duchu jsem si spokojeně povzdechla, že mu na mě alespoň takhle ještě záleželo. "Vsadím se, že ty nám taky ne, minimálně Reily by se o to postarala." Zamrmlala jsem a znova jsem si párkrát lokla. Čím dál tím víc mi to nějak chutnalo, taky proto už v lahvi moc nebylo. Má tu Seb ještě jiné? Hh. "Ách, času dost, to už možná nebude na světě." Trochu debilně jsem se nad tím usmála, než mému opilému já došlo, že je tady Seb a že jsem to řekla nahlas. V neopilém já bych to asi neudělala, možná bych to jen naznačila, ale na plnou hubu bych to zajisté neřekla. "Ups, promiň, Sebí." Dala jsem si ruku před pusu, jako bych ty slova "chtěla" vzít zpátky. No jo, už to začíná, v plné parádě. Nad prvním setkáním jsem musela přemýšlet, nemohla jsem si teď v tom moři toho alkoholu vzpomenout, až když mi to připomněl tím obojkem. "Jestli ti to nevadí, klidně může místo tebe jít Reily." Pokrčila jsem jednoduše rameny, než jsem se Sebovi zadívala do očí. "Tobě už to neudělám, to si pamatuj." Pověděla jsem, tentokrát s velkou vážností, s tou největší, co může opilý upír mít a pak jsem se na něho opět podívala trochu bezsmyslově. "Nebo si uděláme první setkání číslo dvě, s trochu hezčím koncem." Nevinně jsem se uculila a pořádně se opřela o pohovku.

Elissa Wayl

Posts : 30
Join date : 2017-01-21

Back to top Go down

Temný les~ - Page 3 Empty Re: Temný les~

Post by Sebastien Davello Tue Apr 03, 2018 9:53 pm

Pousmál jsem se nad její odpovědí. Abych byl upřímný, těšilo mě to. Ji očividně pobavilo, když jsem řekl, že ledviny, vaječníky a podobný svinstvo jich obou jsou uchráněny před zimou - jak koplikovaně říct, že někdo nenastydne. To co řekla potom mě donutilo smát se. "Možná bych byl raději, kdyby ses o to postarala ty." Uculil jsem se na ni s hravým výrazem.
Chvíli na to promluvila trochu z cesty, pochopil jsem, že asi směřovala k Reily. "Máš ji hodně ráda, což?" Zubil jsem se provokatérsky, ignorujíc její omluvu. Všiml jsem si, že nám dochází chlast. Ale byl jsem až moc líný na to, abych šel pro další lahev.
Přišla řeč na to co mi prováděla když jsme se viděli prvně. Jak jsem očekával - do mojí role dosadila Reily. "Myslím, že s Reily by nebyla taková prča jako se mnou. Minimálně by tě nezavřela do cely místo sebe." Uchechtl jsem se. "Jo, udělalas mi hodně hnusáren." Zamumlal jsem zamyšleně. "Ovšem, že už mi to neuděláš, zkuste si proti mě jít teď..myslím, že ti co na mě tenkrát vyběhli by měli co dělat." Culil jsem se klidně. Bylo na mě znát, že jsem až příliš jistý svou silou.
"To zní zajímavě, ale na nějaký lepší konec bychom potřebovali aby tu bylo o jednu osobu méně." Řekl jsem s poloúsměvem. Začínalo mi být tak trochu jedno, jestli mě Reily slyší. Znal jsem ji, pravděpodobně by se ke mě znovu připlazila.
Sebastien Davello
Sebastien Davello

Posts : 30
Join date : 2017-01-21

Back to top Go down

Temný les~ - Page 3 Empty Re: Temný les~

Post by Elissa Wayl Thu Apr 05, 2018 11:10 pm

REILY

Hezky jsem se omyla, abych byla řádně voňavá a čisťounká, hh, pak jsem se usušila vběhla do Sebova pokoje, kde jsem si vybrala jeho tričko a navlékla jsem si ho. Elissa měla myslím to samé, to si rovnou můžeme udělat párty v Sebových tričkách. S ní? To sotva. Nevím proč, zkrátka se mi ta upírka nelíbila. Tak či tak, usušená a oblečená jsem se pomalu zase vydala dolů.

ELISSA

Pouze jsem chvíli sledovala jeho reakce. Dost se usmíval, panovala tady dobrá nálada. Do té doby, než přišla Reily a po tom, co odešla nahoru. Docvaklo mi hned. Musela jsem se nad svými myšlenkami usmát, och, jsem tak chytrá. "Já vím, to by byli všichni, ty máš tu výhodu, že před tebou si na nedostupnou hrát nechci." Řekla jsem hrdě a lehounce namyšleně, i když to bylo myšleno ze srandy.
"Miluju jí, nevšiml sis?" Usmála jsem se snad nejfalešněji, jak jsem mohla a alkohol jsem už úplně dopila. Snad tady má Seb ještě, já mu to pak splatím a přinesu mu něco od sebe. Nakonec jsem už jenom poslouchala a čekala, než mi to všechno poví. "No jo, s tebou to byla sranda." Pokývala jsem hlavou. Nejdřív můj vězeň a pak jsem se do něho víceméně zamilovala, hah. Pomyslela jsem si, bývala bych nad tím přemýšlela víc, ale měla jsem v pohodě jenom jednu část mozku, zbytek se topil v alkoholu. "Teď už bych jim to ani nedovolila." Dodala jsem ještě totálně vážně, i když usmívala jsem se furt, ale to zapřičiňoval alkohol. "O jednu osobu méně?" Zamyslela jsem se a rošťácky jsem se usmála, když jsem slyšela, že jde Reily dolů, jelikož mě v tu ránu napadl jeden plán. Jak si přeješ, Sebe. Řekla jsem si pro sebe, pošoupla jsem se blíž k němu, rychle jsem dala jeho ruce na sebe a hned jsem se mu přicucla na rty, aby neměl možnost jen tak dát ty ruce pryč nebo se odtáhnout. Posléze jsem ještě počkala, než Reily sejde ještě o trochu víc dolů, aby nás viděla, nakonec jsem Seba odstrčila. "Co to děláš, máš tu..." začala jsem řvát, "přítelkyni!" Dopověděla jsem, můj pohled spočinul na ní. Byla řádně nasraná. "Promiň, vyjel po mně a..." zavrtěla jsem "smutně" hlavou a koukla se do země.

REILY

Dolů jsem šla rychle i nerychle, každopádně jsem se těšila na Seba, až se k němu budu zase moct přitisknout a taky, že už jsem byla téměř dole, takže můj pohled začal směřovat k těm dvěma, jenže... oni se líbali. Spíš to vypadalo, jako by on líbal jí. Spodní čelist mi spadla, než Elissa Seba odstrčila a začala na něho křičet. Aha, takže to ona v tom byla nevinně. Může za to Sebastien. Jsem taková husa. Pomyslela jsem si, nad Elissinou omluvou jsem zavrtěla hlavou, jenže to už se mi hrnuly slzy do očí, více sekund jsem tam nedokázala stát, zkrátka jsem se v tom tričku do toho deště rozeběhla co nejrychleji jsem mohla. Tohle mu nedaruju.

ELISSA

Plán mi vyšel perfektně, Reily zdrhla, podívala jsem se zpět na Seba. "Ups," zvedla jsem ramena. "Právě je tu o jednu osobu méně." Konstatovala jsem zcela normálně a zvedla se z pohovky. "Máš tu ještě nějaký alkohol?" Optala jsem se najednou, jako by se před chvílí nic nestalo.

Elissa Wayl

Posts : 30
Join date : 2017-01-21

Back to top Go down

Temný les~ - Page 3 Empty Re: Temný les~

Post by Sebastien Davello Thu Apr 05, 2018 11:37 pm

Líbilo se mi jak byla sebevědomá. Byla to příjemná změna, oproti těm pipkám, co jsem měl možnost poznat v posledních pár letech - většinou sklopili hlavu, dívali se stranou, drželi hubu a nebo vše odkývali. I to bylo fajn, člověk se cítil poměrně vysoce nad nimi, ale..tohle mělo něco jiného do sebe. A bylo to o dost zajímavější než plaché dívčiny. "Tak takhle ty.." Konstatoval jsem jen s mírným úculem, když se zmínila o tom, že ví, že by ji chtěli všichni.
Z jejích slov o Reily přímo čišila chuť jí utrhnout hlavu a z ní vypíchnout oči, vtrhat vlasy a pokud možno vymlátit zuby. "Ovšem, proč bych to jinak zmínil?" Odpověděl jsem s kyselým úšklebem, na její  falešný úsměv. Vyslechl jsem si co řekla ohledně mého věznění, prý to se mnou byla legrace. "Jo, tvůj výraz ve chvíli, co jsem se po úplňku promenádoval po kleci stál za to." Vzpomněl jsem si na další zajímavou chvíli, během mého věznění v upířím sídle. Mno a nakonec přišla už jen ta chvíle, kdy jsem ji pokoušel s tím, že bychom museli být sami dva, aby se dělo něco lepšího. Mno, Elissa se rozhodla má slova proměnit v činy. Najednou jsem jen cítil, jak mi Liss chytá dlaně a pokládá je na svoje tělo, přitom se na mě natiskla a začala se se mnou líbat. Ztuhl jsem. V tu chvíli jsem nevěděl co mám dělat, jestli ji odstrčit nebo spíš přivinout blíže. Jelikož to ale byla Elissa a pro tu já měl slabost vždy, po pár vteřinách prvotního šoku jsem začal líbání opětovat. Náhle se Liss odtáhla a začala se Rei, jejíž příchod jsem si tak nějak neuvědomil, omlouvat, že to já vyjel po ní. Ty potvoro.. Pomyslel jsem si jen a koukl po Reily, ani jsem nestihl nic říct, jelikož se vyřítila ze dveří prakticky okamžitě. Protočil jsem oči a s povzdechem jsem se rozvalil po gauči. Slyšel jsem jen jak za sebou práskla dveřmi.
Elissa ze mě slezla, zvedla se a začala slídit po nějakém pití, trochu se mi nelíbilo, jak to přerušila a..rozhodl jsem se, že ji nenechám se takhle rychle stáhnout stranou. Takže jsem se po ní natáhnul, chytil ji kolem pasu a přes gauč si ji nekompromisně stáhl k sobě na klín. Naklonil jsem se jí k oušku. "Když už něco načneš, bylo by fajn to dokončit." Zašeptal jsem jí jen trochu syčivě, možná s náznakem výhružky, než jsem se o ni otřel tváří a tvrdě políbil na rty. Rukama dosud položenýma na jejím pasu jsem si ji přitiskl pevně na hruď. Po pár vteřinách jsem ji pustil a posadil ji vedle sebe, abych donesl nějaký pití - zachoval jsem se stejně jako ona, najednou jakoby se nic nedělo.
Nebyl jsem si jistý co vzít, tak jsem prostě popadl láhev s rumem a po chvíli jsem se zase vrátil zpět na svoji původní pozici, vedle ní a otevřel láhev co jsem donesl.
Sebastien Davello
Sebastien Davello

Posts : 30
Join date : 2017-01-21

Back to top Go down

Temný les~ - Page 3 Empty Re: Temný les~

Post by Elissa Wayl Fri Apr 06, 2018 12:30 am

Na Sebovy odpovědi před tím vším jsem se spíš už jen culila, smála nebo jen pobaveně usmívala, já nevím, můžete si vybrat. Zkrátka a prostě - už jsem se tím "nezdržovala".
Když přišlo na můj plán, tak jsem to líbání v tu chvíli moc neřešila, šlo mi spíš o ten plán jako takový, hlavně aby vyšel a vyšel. SUPER! Reily zdrhla a já, když se zvedla, že si dojdu pro něco, jen nevím, kde to je, tak mě najednou Seb stáhl dolů, na gauč na svůj klín. Spokojeně jsem se usmála nad tím, co řekl. Líbila se mi jeho reakce, asi se mu můj plán líbil, hh. A to je to, co jsem chtěla. Měla jsem ho zase tak nějak zpátky, za tu snahu a trpělivost s tou jeho krátkodobou známostí to stálo. Polibky jsem mu tedy oplácela, stejně jako on, jenom ne až tak tvrdě, nechala jsem se vést hlavně jím. Jenže takovou vodu, jakou jsem uvařila já jemu, takovou uvařil i on mně, jelikož mně opět po pár vteřinách pustil a prostě mě posadil vedle něho a zvednul se, až na to, že on přišel s něčím, já se nestihla ani rozejít a vlastně jsem se vrátila bez ničeho, hehe.
Tak či tak, drze jsem si od Seba lahev vzala a napila se. "Dámy první, pronesla jsem pouze a pokrčila rameny, když jsem lahev odklonila a položila ji na stůl. "Ty chvíli vydrž." Po těchto slovech jsem ho taky ještě jednou políbila, se stejnou vášní, jako byl ten druhý polibek. Jo, byla jsem spokojená. Následně jsem mu už ale přístup k lahvi umožnila a koukla na něho. "Takže se ti můj ďábelský plán líbil." Pyšně jsem se na něho zazubila a dala jsem si nohu přes nohu, přičemž jsem se jednou rukou opřela o gauč a pouze jsem pozorovala Seba.

Elissa Wayl

Posts : 30
Join date : 2017-01-21

Back to top Go down

Temný les~ - Page 3 Empty Re: Temný les~

Post by Sebastien Davello Fri Apr 06, 2018 2:00 pm

Jen jsem se vrátil a měl jsem v plánu se napít z láhve, tak se ke mě natáhla a láhev mi vzala. Pozvedl jsem obočí nad jejími slovy a sledoval, jak se napila. K mojí smůle mi pak láhev nevrátila, ale položila ji na stůl. Chtěla abych ještě počkal. Zvědavě jsem naklonil hlavu a sledoval jak se ke mě přisunula. Chvíli na to jsem měl její rty znovu ně těch svých. Aniž bych si to uvědomil, položil jsem jí ruce na boky a táhl ji k sobě. Nemusel jsem si nic namlouvat, věděl jsem že ji chci a že pro ni asi vždy budu mít slabost.
Když se  začala odtahovat, nechal jsem ji ať si dělá co chce. Konečně mi umožnila přístup k alkoholu, čehož jsem tedy využil a láhev si podal. Napil jsem se a láhev podržel v ruce, opírajíc ji o gauč.
"Popravdě..celkem ano..jen mám zase o triko méně a místo něho mám sadu dámského." Zamručel jsem s úsměvem. Tak trochu jsem doufal, že se Rei nic nestane a dojde do vlkodlačího bydlení v pohodě. A také jsem doufal, že mi tu zítra nebude stát za dveřmi její tatík s tím, že jsem mu ohnul dceru, a že tohle se dělat nebude. Nerad bych jí tatíka vypnul. Nemuselo by to být přílišně prospěšné mému vztahu se smečkou, která tu byla.
Sebastien Davello
Sebastien Davello

Posts : 30
Join date : 2017-01-21

Back to top Go down

Temný les~ - Page 3 Empty Re: Temný les~

Post by Elissa Wayl Fri Apr 06, 2018 2:32 pm

Po tom polibku se Seb pro lahev rumu natáhl. S úsměvem jsem z něho nespouštěla oči.
Potom, když promluvil, na mé tváři se znovu objevil úsměv, tentokrát pobavený. "Škody za svůj plán ti klidně proplatím a její oblečení vyhodím a nechám ti tady ti svoje, abys měl vždycky vzpomínky na tu lepší." Podotkla jsem jen a sledovala jeho reakci. Upřímně jsem už byla trochu ospalá, ale chtěla jsem tu s ním ještě být a povídat si, jen mě zrovna nenapadlo nějaké záživné téma. Proto jsem se chtěla ještě ujistit.
"Můžu teda u tebe přespat? Platí to ještě?" Optala jsem se se nadzvedlým obočím a s tázavým pohledem. Raději jsem se ještě ujistila, načež jsem si promnula obličej a pak jsem si zase ruce složila do klína. "Jak dlouho jste to spolu vlastně táhli?" Semkla jsem rty do jedné úzké linky a se zájmem jsem poslouchala odpověď.

Elissa Wayl

Posts : 30
Join date : 2017-01-21

Back to top Go down

Temný les~ - Page 3 Empty Re: Temný les~

Post by Sebastien Davello Fri Apr 06, 2018 9:15 pm

Musel jsem se zasmát nad tím, jak mi chtěla nahradit triko a její oblečení vyměnit za své. Bylo to legrační. "Kdybys mi měla proplatit všechny trika co mi odnesla...jej.." Zazubil jsem se trochu a pak se zamyslel. "A rovnou bys mi mohla proplatit i to oblečení, o které jsem přišel když jsi do mě bodala tu kudlu..nebo když ji do mě bodl Nathan." Zamručel jsem nespokojeně ještě. Hlavně část o Nathanovi byla protkaná zlobou.
To se odklidilo stranou, když se zeptala, jestli moje nabídka přespání platí. Uculil jsem se. "Platí..a dokonce mám volnou polovinu postele." Zazubil jsem se provoktérsky. Ptala se mě, jak dlouho jsme to spolu vlastně táhli. "Dlouho ne, pár týdnů. Jak říkám, spíše je to taková ta holka pro zábavu, ale není to ta, kterou máš v plánu na trvalo." Odpověděl jsem jí, počemž jsem sáhl po rumu a vzal si z láhve mohutný hlt. Hned dvakrát za sebou. Pak jsem zase láhev podával zpět dámě.
Sebastien Davello
Sebastien Davello

Posts : 30
Join date : 2017-01-21

Back to top Go down

Temný les~ - Page 3 Empty Re: Temný les~

Post by Elissa Wayl Sun Apr 08, 2018 12:39 pm

Seb se nad tou mou reakcí, co se týkala toho oblečení, zasmál a pak promluvil. Hned mi bylo jasné, kvůli čemu se smál. No jo, to měl pravdu. "Tak fajn, všechno ti proplatím, příště si s sebou vezmu peníze a vezmu tolik lahví, kolik tady dneska bude vypito. Přísahám." Řekla jsem. Ohledně Nathana jsem se nevyjadřovala. Docházelo mi už před tím, že to muselo být nepříjemné a ani teď jsem ten pocit nezapomněla. A navíc jsem nevěděla, kde se Nathan teď nachází a taky jsem nevěděla, jak by dopadlo setkání po tolika letech. Furt to byl někdo jako já a furt mi vlastně trochu i chyběl, takže hlavně proto, rychle pryč, hh. "No jupí! Stejně bych tě odtama vykopla, tak nevím, co provokuješ, panáčku." Mrkla jsem na něj, jako by mě jeho provokativní tón vůbec nerozhodil. Na jeho odpověď potom jsem pokývla. "Jako výběr máš skvělý, protože víš, co bylo, je a vždycky bude lepší. Nebo spíš kdo." Prohodila jsem jen a lahev si od něho vzala a taky jsem se párkrát napila.

Elissa Wayl

Posts : 30
Join date : 2017-01-21

Back to top Go down

Temný les~ - Page 3 Empty Re: Temný les~

Post by Sebastien Davello Sun Apr 08, 2018 9:32 pm

"Jo, to by bylo fajn!" Zazubil jsem se křečovitě. Pořád jsem v pozadí v podvědomí měl myšlenku na Nathana. Pravda byla, že pokud bych ho někde jen zahlédl, asi bych byl schopen ho rozervat na kusy před třídou mateřské školy. Moc jsem jej nenáviděl. Zabil mi bratra a pak šel po mě. Aby toho nebylo málo, poštval proti mě dívku, kterou jsem měl rád. Do teď jsem si pamatoval tu chvíli, kdy jsem toho ubožáka ucítil v lese a moje tělo začala ovládat nenávist a agrese. Bylo to po dlouhé době, co jsem nad sebou ztratil kontrolu. Bylo mi v tu chvíli jedno co se stane, věděl jsem jen to, že ho chci rozervat na kousky. Nakonec jsem to byl ale já, kdo tam málem zařval.
"Počkej počkej, takže ty mi zabereš letiště a ještě mě z tama vykopneš?" Nebyl jsem si jist, jestli jsem to pochopil správně. Jestli ano, bylo to dost podlé.
Při dalších slovech jsem se uculil. "Moc bych ještě flintu do žita neházel. Ona se zítra pravděpodobně vrátí..je už taková." Uculil jsem se provokatérsky a sledoval jak upíjí z láhve.
"Zajímalo by mě, kde je Nathan.." Promluvil jsem z ničeho nic zase o něm. Pohled jsem nechal zabořený v podlaze a výraz se mi začal měnit. Neměl jsem najednou zas tak dobrou náladu, spíš jsem měl chuť do něčeho praštit a byl jsem o něco vážnější. Další stupeň opilosti?..abychom za chvíli nevedli debaty o existenčních otázkách.
Sebastien Davello
Sebastien Davello

Posts : 30
Join date : 2017-01-21

Back to top Go down

Temný les~ - Page 3 Empty Re: Temný les~

Post by Elissa Wayl Sun Apr 08, 2018 11:06 pm

Nad jeho odpovědí jsem se zasmála. "Máš to mít." Úsměv ze tváře nezmizel a chvíli jsem přemýšlela o tom, jestli nějaký alkohol doma vlastně mám nebo budu muset jít koupit něco extra, ale něco se u mne určitě najde, jen nevím, jestli jsem některé lahve už nezačala, já totiž měla chuť vždycky na něco jiného, než jsem zrovna měla otevřeného, tak jsem si dala co jsem chtěla, kdy jsem chtěla.
Na jeho otázku jsem jen pokrčila rameny. "A proč ne?" Provokativně jsem se zašklebila. "Ale ne, to bych ti samozřejmě neudělala." Kývla jsem hlavou a spokojeně přivřela oči. "Jinak teda díky." Dodala jsem ještě s trochu si přizívla.
Nad jeho dalšími slovy jsem chvíli přemýšlela. "Má nějaké svoje kamarády? Nemůže nám to vrátit nějak?" Koukla jsem na něho, neměla jsem strach, spíše jsem jen přemýšlela, ale mohlo to tak vyznít.
"Jo, to nevím." Odpověděla jsem, i když se mě neptal a podala jsem mu lahev. "Dělej, napij se ještě." Pokynula jsem mu, když jsem viděla, jak se tváří a co dělá. Nevěděla jsem, jestli ti něčemu pomůže, spíše jsem doufala, že ano.

Elissa Wayl

Posts : 30
Join date : 2017-01-21

Back to top Go down

Temný les~ - Page 3 Empty Re: Temný les~

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum