Sebastien Davello

Go down

Sebastien Davello Empty Sebastien Davello

Post by Admin on Sun Jan 01, 2017 11:39 pm

Jméno: Sebastien
Příjmení: Davello
Přezdívka: Beast – od první přezdívky „Bastien“
Pohlaví: Muž
Věk: 22 let
Rasa: Vlkodlak
Rodina:
Matka: Dora – nežije
Otec: Dorian – nežije
Sourozenci: Gabriel – žije
Povaha: Sebastien se doslova vyžívá v rýpání do ostatních. Není nikdo, kdo by ho přinutil držet hubu. A ne, nevadí mu když vyprovokuje bitku..třebas i mezi vlastními, je mu to fuk. Nemá strach a hodně lidí si myslí, že ho snad ani nezná. Mno, ale i přes to vypadá jako sladká tvářička, jež ani jednou nedostala po papulce. Opak jest pravdou, už mockrát si natrhnul kušnu. Rád lidi shazuje..nebo je jen zesměšňuje.
Mimo tohle je to dosti tajemný týpek. Málokdy mluví do větru a když už do někoho ryje, tak se snaží všichni držet v klidu a nerozházet si to s ním – umí se celkem dobře rvát a je to o něm dobře známo, takže se ničemu nedivte.
Tak..mimo tohle to je fajn kluk, se kterým se dá dobře popovídat, ale je třeba brát jej hodně s nadhledem. Většinou bude dělat voloviny, tak se ničemu nedivte.
Miluje risk, což už jste mohli poznat podle jeho záliby v provokování ostatních. Nedělá mu problém skákat z velkých výšek, nebo se prolízat bůh ví kde.
Dovednosti:
Síla: 30%
Rychlost: 20%
Výdrž: 20%
Lov: 20%
Štěstí: 10%
Inventář: Vlastní pouze auto.
Obrázek: Sebastien Davello Daniel_osborne_berlin_23_06_2012-3675_2_logo

Popis: Asi 187cm vysoký, černovlasý kluk s vypracovanou postavou. Vlasy nechává tak nějak bez úpravy, prostě je prohrábne a jde. Takže mu častokrát ofina překrývá oko. Má potetovanou levou polovinu zad i hrudi, stejně tak i pravou ruku. Má v oblibě nosit černé oblečení. Takže džíny, koženou bunru a většinou černé triko. Ve vlkodlačí formě je přibližně dva a půl metru vysoký, uhlově černý vlkodlak s bílýma očima..
Proměna: Sebastien Davello Carlos+Huante+_+Concept+art+8%23
Jenom vlkodlak, zbytek ignorujte.. Very Happy

Kontakt:
Facebook: https://www.facebook.com/zora.davalleiro

Admin
Admin

Posts : 25
Join date : 2016-12-28

View user profile http://who-wins.forumotion.eu

Back to top Go down

Sebastien Davello Empty Re: Sebastien Davello

Post by Sebastien Davello on Sat Jan 21, 2017 8:58 pm

Jméno: Sebastien


Příjmení: Davello


Přezdívka: Beast – od první přezdívky „Bastien“


Pohlaví: Muž


Věk: 22/11 let


Rasa: Hybrid - upír/vlkodlak


Rodina: Matka: Dora – nežije | Otec: Dorian – nežije | Sourozenci: Gabriel – nežije


Povaha: Sebastien se doslova vyžívá v rýpání do ostatních. Není nikdo, kdo by ho přinutil držet hubu, to si musí rozmyslet on sám. Nevadí mu když vyprovokuje bitku třebas i mezi vlastními, je mu to fuk. Nemá strach prakticky z ničeho.
I přes to vypadá jako sladká tvářička, jež ani jednou nedostala po papulce, opak jest pravdou, už mockrát si natrhnul kušnu. Rád lidi shazuje nebo je alespoň zesměšňuje.
Tak..mimo tohle to je fajn kluk, se kterým se dá dobře popovídat, ale je třeba brát jej hodně s nadhledem – pokud mu nejde pěna od huby a v očích mu nepraskají žilky tak můžete být klidní – pokud se u něho projevují zmíněné příznaky utíkejte. Chápete mě, ne?
Miluje risk, což už jste mohli poznat podle jeho záliby v provokování ostatních. Nedělá mu problém skákat z velkých výšek, nebo se prolízat bůh ví kde. Pokud je něco co nehodlá riskovat tak je to cizí život.
Mimo tohle nedokáže snést odpovědnost za utrpení někoho koho má rád..konkrétně za svoji rodinu by zabíjel. Nemá rád, když musí ubližovat někomu kdo mu nic neudělal.
Po své přeměně v upíra se dost uzavřel do sebe a začal být dost nedůvěřivý vůči okolí. Pokud někoho nezná z dřívějška tak málokdy důvěřuje. Výjimkou jsou děti, kterým zase důvěřuje až moc.
Ačkoli se dost uzavírá, stále v něm zůstala vlastnost, která jej nutí pomoci těm, kteří to opravdu potřebují a i tak si od osoby které pomohl dokáže udržet odstup.
Než si k němu najdete cestu, trvá to dost dlouho.


Minulost: Už jako malý vyrůstal se svým bratrem Gabrielem – dvojče. Vše šlo v pohodě až na to, že školou a podobně prolízal s velmi nepěknou vizitkou. Nakonec v pořádku vyšel základku a když si dělal druhý rok střední školy, měl tu čest, být pokousán vlkodlakem. Ovšem, že to nevěděl, měl za to, že jej pokousal vlkodav. Zjistil to až po prvním úplňku a dosti se bál, že nějak ublíží členům svojí rodiny. Rozhodl se proto už v šestnácti odejít z domu. Po nějaké té době se vše naučil ovládat, našel si práci, dost si vydělal. Ptáte se co to bylo za práci? Pomáhal zlodějíčkům, když po nich někdo šel tak jej jednoduše zlikvidoval a dostával polovinu celého lupu. Po nějaké době si uvědomil, jak moc se mu tohle příčí a že pro něho peníze přecijenom nejsou všechno a tak prostě sedl do auta a jel..jel a jel a jel, kam jen se mu chtělo. Mno, nakonec si to zastavil tady ve městě. Kupodivu mu peníze které si vydělal dost nevybíravým způsobem vydrželi až do teď. Pokud se ptáte co jej donutilo se sem přestěhovat, chtěl se postarat o to, aby někdo neublížil jeho bratrovi. Aby se nestal něčím jako je on, protože se o něho jednoduše bál. Při svém hlídání byl odvlečen do upířího doupěte, kde se zamiloval do upírky, která kolem něho pobíhala a snažila se vymámit informace. Stockholmský syndrom jako vyšitý.
Poté co se dostal ven a poprvé s Elissou něco měl, se začali dít zajímavé věci. Jeden z upírů který na jejich vztah přes noc přišel, nakukal Elisse, že pokud ho nezabije tak zabijí upíři ji. Elissa svolila a onen upír se při úplňku pokoušel Seba zabít, což se málem povedlo. Shodou okolností to byl stejný upír, který napadl Sebastienova bratra a ten poté skončil v kómatu.
Sebastien odjel na nějakou dobu pryč a snažil se zotavit z rány stříbrným nožem.
Poté co se vrátil, zjistil, že bratr v kómatu zemřel a tehdy se mu zbořil celý svět. Opět odjel z města pryč.
Pět let poté měl dost velkou smůlu a stal se hračkou dalšího upíra, jenže tenhle se chtěl jenom bavit. Poté chtěl zkusit, co s vlkodlakem udělá upíří krev. Sebastien se po dvou dnech ustavičných křečí proměnil v hybrida vlkodlaka a upíra a s nově získanou silou onoho upíra zabil.
Šest let se snažil naučit se ovládat a teď po jedenácti letech prodal auto a místo něho si koupil chatu za lesem, ve které živoří.
I po té dlouhé době a i po tom všem co se stalo na Elissu nedokázal úplně zapomenout.

Dovednosti: Síla: 40% | Rychlost: 30% | Výdrž: 30% | Lov: 20%


Inventář: Dobře vybavená chata za lesem.


Popis: Asi 197cm vysoký, černovlasý kluk s vypracovanou postavou. Vlasy nechává tak nějak bez úpravy, prostě je prohrábne a jde. Takže mu častokrát ofina překrývá oko. Má potetovanou levou polovinu zad i hrudi, stejně tak i pravou ruku. Po přeměně má prakticky bílou pleť a o hodně tmavší vlasy. Na bledé pleti vypadají tetování až prostorově. Má v oblibě nosit černé oblečení. Takže džíny, koženou bundu a většinou černé triko. Ve vlkodlačí formě je přibližně dva a půl metru vysoký, uhlově černý vlkodlak s bílýma očima..


Obrázek: https://albertobruni.files.wordpress.com/2012/08/daniel_osborne_berlin_23_06_2012-3675_2_logo.jpg

Sebastien Davello Daniel_osborne_berlin_23_06_2012-3675_2_logo


Přeměna: http://1.bp.blogspot.com/-XQSC34cXNcs/UTn0TnKkvcI/AAAAAAAAAGU/ss7LIYgU6RY/s1600/Carlos+Huante+_+Concept+art+8%23.png

Sebastien Davello Carlos+Huante+_+Concept+art+8%23

Kontakt:
- https://www.facebook.com/zora.davalleiro
Sebastien Davello
Sebastien Davello

Posts : 30
Join date : 2017-01-21

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum