Reily Dier

Go down

Reily Dier Empty Reily Dier

Post by Admin on Sun Jan 01, 2017 11:48 pm

Jméno: Reily
Příjmení: Dier
Přezdívka: Rei – (přezdívka, za kterou Vám s neskutečnou radostí ráda urve hlavu)..
Pohlaví: Žena
Věk: 18 let
Rasa: Vlkodlak
Rodina:
Matka: Carlen Dier – nežije
Otec: Derek Dier- nežije
Sourozenci: xxx
Povaha: První základní bod Reilyniny povahy je to, že je tvrdohlavá, prostě svéhlavá. O svém názoru se dokáže hádat hodně dlouho, třeba i když ví, že nemá pravdu, tak stejně bude tvrdit ten svůj a když vyhraje, tak tím lépe. Takže prostě její názor je její názor a to jen tak nezměníte.
Co se týče jejího podřízení, tak se jen tak nepodřídí žádné alfě, maximálně když pozná, že jí dokáže ta alfa psychicky, ale i fyzicky zrujnovat natolik, aby z toho fakt byla špatná, jinak se prostě nepodřídí. A když jí budete vyhrožovat? Vysměje se Vám a smát se bude dokud jí to nedokážete. Ale i ona se umí prát, takže na to si dejte docela pozor, aby jste na to pak nedoplatili, protože stát se může cokoliv a nikdy nevíte, co se stane a nikdy nevíte, co se nestane, ale tak to je asi jasné.. Ještě aby Reily byla nějaká vědma, to by jí fakt scházelo, aby za ní chodili lidé a ptali se na svou budoucnost.. Ale umíte si to představit, jak Reily sedí u věštecké koule a větší tam lidem budoucnost, nebo to čte z jejich ruky, či z karet? Já teda jo, a nevypadala by zrovna nějak extra šťastně, nebo tak, že by se na to hodila.
Jinak, hrana přátelství ji neohraničuje, ona si prostě pojede po svém a i když si vás pustí víc k tělu, bude do vás rýpat tak i tak. Ještě nikdo jí nezměnil, nikdo to ani nezkusil, kvůli tomu, jak se chová už na začátku, nikdo s ní neměl nervy, ona stejně díky její výšce utekla.. A ano.. I Reily je menšího vzrůstu.
A pak je tu ještě stránka, co se třeba děje okolo vztahů, jakože jak je to teď in: „Boyfriend.“ Tak to ona klidně by i šla, asi by to snad i dokázala, ale ze začátku by jí to přišlo, že to chcete jako úlet, proto se zas bude chovat ze začátku jinak, než by jste očekávali, ale tak.. To uvidíme, jestli to s ní stejně někdo vydrží, nikdo by se asi nedivil, kdyby ne.
Když je jako vlkodlak, vypadá spíš jako vlk, neumí chodit po dvou..
Dovednosti:
Síla: 15
Rychlost: 20
Výdrž: 25
Lov: 20
Štěstí: 20
Inventář: Je to tulačka, takže vlastně nic..
Obrázek: Reily Dier Blonde_girl_face_86490_2560x1440
Proměna: Reily Dier 2x03-Bad-Moon-Rising-werewolf-the-vampire-diaries-tv-show-15812703-624-352
Reily Dier Tumblr_msrlhoOQi41shrn7zo1_500
V černobílém:

Kontakt: Máš..

Admin
Admin

Posts : 25
Join date : 2016-12-28

View user profile http://who-wins.forumotion.eu

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum